MŪSŲ PASLAUGOS

Negabaritinių ir nestandartinių krovinių pervežimų organizavimas – viena parindinių mūsų veiklos sričių.

 

Mes siūlome servisą, kurį sudaro:

  • Pasirūpiname leidimais negabaritinių bei sunkiasvorių krovinių gabenimui;
  • Parenkame optimalų pervežimo maršrutą, atsižvelgdami į transportavimo taisykles, reikalavimus, klientų pageidavimus;
  • Suderiname papildomas detales su įvairiomis įstaigomis;
  • Organizuojame negabaritinių krovinių palydą, siekiant išvengti kliūčių ir padaryti gabenimo procesą sklandesniu ir saugesniu;
  • Prireikus tarpininkaujame organizuojant palydą svečiose šalyse (taip optimizuojamos išlaidos ir prisitaikoma prie kiekvienos šalies specifinių reikalavimų);
  • Organizuojame  gabenamų krovinių apsaugos palydą;
  • Gabenimą atliekame tiek viena transporto rūšimi (autotransportu, geležinkelių, jūrų transportu), tiek multimodaliniu būdu;
  • Krovinių draudimas patikimose Lietuvos ir užsienio draudimo bendrovėse.

 

Krovinių pervežimas yra svarbi daugelio importuojančių ir eksportuojančių įmonių veiklos procesų dalis, kurios kokybiškas įgyvendinimas neatsiejamas nuo gerų rezultatų pasiekimo. Todėl itin svarbu pasirinkti partnerį, kurio kvalifikacija ir pajėgumai atitinka Jūsų poreikius, o patirtis leistų ne tik organizuoti terminus atitinkantį krovinių gabenimą, bet ir pasiūlyti optimalius laiko ir sąnaudų atžvilgiu sprendimus. Krovinių pervežimas, visais krovinių gabenimo būdais, leido mums sukaupti patirtį, reikalingą patenkinti įvairaus dydžio bei skirtingų ūkio šakų įmonių krovinių pervežimo poreikius.

Krovinio pervežimas nėra tik jo nugabenimas iš taško A į tašką B, o tarptautiniai krovinių pervežimai tuo labiau nėra tiesiog vilkiko panaudojimas pristatant krovinį į nustatytą vietą. Krovinių transportavimas visų pirma yra pridėtinės vertės sukūrimas klientui, perimant jo rūpesčius dėl krovinių pristatymo partneriams ar klientams, prekių sugadinimo ar svarbių terminų praleidimo tikimybės minimalizavimas bei laiko ir lėšų sutaupymas.

Mūsų manymu, krovinių pervežimas yra ir pridėtinės vertės klientui kūrimas, todėl mūsų teikiamas paslaugas įvertino daugelis įmonių, pasirinkusių mus ilgalaikiu logistikos partneriu.

Nesvarbu, kaip toli reikia pristatyti Jūsų krovinį, mes įvertinsime visas aplinkybes, ir pasirūpinsime, kad pervežimas būtų savaalaikis ir saugus.
Jei norite, kad jūsų krovinių pervežimas būtų sklandus, patikėkite savo krovinius mūsų specialistams, sukaupusiems patirtį organizuojant krovinių gabenimą visais transportavimo būdais visuose žemynuose.
Esame kompleksinius krovinių transportavimo sprendimus siūlanti profesionalų komanda, todėl galime pasiūlyti visas paslaugas, kurių bet kuriai įmonei gali prireikti. Paimsime Jūsų krovinį iš nurodytos vietos, atsižvelgdami į krovinio dydį, pristatymo laiką ir vietą, tinkamai jį parengsime pervežimui, nuolat informuosime Jus apie jo buvimo vietą, sutvarkysime pervežimui reikalingus dokumentus ir, Jums pageidaujant pateiksime išsamias krovinio pervežimo ataskaitas.
Savo klientus nemokamai konsultuojame krovinių pervežimų klausimais, taip suteikdami papildomą vertę ir klodami pagrindą ilgalaikiui bendradarbiavimui, kurį ypatingai vertiname.
Negabaritinis (sunkiasvoris) krovinys – toks krovinys, kurio faktiški matmenys ar svoris yra didesni negu maksimalūs leidžiami dydžiai, nustatyti šalyse, per kurių teritorijas toks krovinys yra pervežamas. Negabaritinio (sunkiasvorio) krovinio gabenimą reglamentuoja negabaritinių ir labai sunkių krovinių pervežimo taisyklės, kurios gali skirtis, priklausomai nuo šalies, kurios teritorijoje gabenamas krovinys. Tai reiškia, kad norint gabenti tokio tipo krovinį, reikalinga speciali technika, įranga, palyda, išankstiniai susitarimai bei profesionalūs, tam tikrą žinių bagažą šioje srityje turintys darbuotojai
Turime patyrusią komandą, atsakingą už sklandžius ir nenutrūkstamus sunkiasvorių krovinių gabenimo procesus, todėl galite būti tikri, kad kreipęsi į „Sontransa“ gausite kokybišką aptarnavimą, apimantį reikiamų leidimų suderinimą, optimalaus maršruto parinkimą, bendradarbiavimą su atsakingomis institucijomis ir visas kitas paslaugas.Jei turite klausimų, susijusių su negabaritinių krovinių gabenimu ar kitomis transportavimo paslaugomis, kreipkitės ir kartu ieškosime Jūms palankiausių sprendimų!

NORITE PERVEŽTI KROVINĮ? SUSISIEKITE SU MUMIS!